Heets Satın Al

Nisan 12, 2023

Heets, elektronik sigara veya IQOS takımı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün taraf almış olduğundan, sigaraya benzemekle müşterek, ananevi sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza direkt konulabilen ıvır zıvır parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede esrar alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kadar yanma aksiyonlemi gerçekleştirmezler. IQOS takımı kullanan kişiler ciğerin bir almaşık olarak sunulan Heets, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın buyurmak ciğerin makul yaş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya sürülen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en önemli tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 yılında teşhistmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece düzenışkatilklarını tadil etmek ve insanoğluın daha az zararlı bir opsiyon https://sigaramiz10.com/heets bahşetmek ciğerin ananevi sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine şayan olanı seçebilirler. Lezzetler arasında mentol, nane, çikolata, vanilya kadar seçenekler bulunabilir. üste, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtlı olarak seçilebilir.

IQOS takımı, Heets tasarrufı ciğerin tasarlanmıştır. Aparey, tütünü 350°C’ye derece ısıtır ve bu sayede Heets’in ciğerindeki tütün özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu işlem, tütünün yanması alegori, buharlaşması dolayısıyla açığa çısoy kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS takımı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara göre daha az zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, bazı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın buyurmak ciğerin makul yaş sınırlamaları bulunabilir. üste, tasarrufı da yöresel yasalara bağlıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunduğunuz ülkenin ilgili kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan daha az zararlı evetğu iddiası, PMI tarafından yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün ferah ferah heets tasarrufı dolayısıyla, bazı uzmanlar tarafından elektronik sigara kadar diğer tütün ürünleri kadar tabilık mimaricı olabileceği dair uyarılar mimarilmaktadır.

Heets’in piyasaya sürülmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuştur. Temelı sağlık örgütleri, Heets kadar tütün ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi emrazı ve diğer sağlık problemlerine münasebet olabileceğinden kaygı etmektedirler. üste, tütün ürünlerinin kırayler üzerindeki tesirleri bile tartışma konusu olmuştur.

Bununla müşterek, bazı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara göre daha az zararlı olduğunu ve sigara bırakma yönünde bir hamle olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kadar ısıtılmış tütün ürünlerini ananevi sigaralara almaşık olarak teşhismlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çdüzenışan kişiler ciğerin yeğleme edilebilecek bir opsiyon olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara göre daha az zararlı evetğu iddiası halen tartışma konusu olsa da, ürünün tasarrufı yavaş yavaş yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına şayan şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve sağlık önerilerine şayan şekilde kullanmalıdırlar.

Leave A Comment