pubg mobile hile satın al

Eylül 3, 2022

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında bucak almasının en önemli nedenlerinden biri nakit ile (UC yöntemiyle) hile içre düzenışdoneş örgülabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle hile kucakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışdoneş yapabilmek kucakin oyuna online yöntemlerle nakit yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile düzenışdoneş yapabilmek o derece emeksiz değildir. Çünkü bu meselelemler dolar kuru üzerinden iş örgüldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok ali oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek kucakin ya da oyunda elan zait tabanca gücü kabilinden hilelere mebdevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin kucakine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini basar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu hatmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri kucakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler kucakin oyunu elan düzgün oynamanızı sağlayacak ancak memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere bucak mevdutir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere de bucak mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en kötü olan ve hesabınızın banlanmasına neden olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi kucakerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular hile içerisinde bucak düzlük kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mebdevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Kumar içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değmeseletirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında bucak düzlük UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu kucakin kucakine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok kontak gören ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, gerçekte hile örgümcıları tarafından turnuvalar esnasında tam oyuncuların nerede olduklarını seyircilere benzemek kucakin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas tarafından bu dizge hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mebdelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek kucakin ötümlü yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi kucakin her zaman bir minval bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında bucak düzlük duvarların arkasını müşahede özelliğine mevla olurlar. Eğer rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda bucak düzlük dağ ve tepelerin arkasındaysa bu kapanca sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz katsında sizi tabütüvanlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot yegâne söz kabilinden görünse de gerçekte Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz iletilmek yahut bir nesneyi nişan iletilmek mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir meselein otomatik olarak örgülması mazmunına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan alıntı mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Leave A Comment