ucbasaktarim.com: En Uygun Tarım Makinaları

Ağustos 11, 2022

Üçkelleak Ekincilik, ziraat makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Kayırıcı Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri kucakin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine yönlü olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. şayan alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve barınma dünyaını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanlar ilkel ziraat hayata geçirmeye kelleladı fakat hasetmüzde toplumun yalnızca çok değersiz bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını huzurlayacak tarımsal üretimle mücadelemaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan istek ve ziraat sektörünün tedricen çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuşdolaşma. Teknoloji ile beraberinde gelişen ziraat makineleri, ziraat aletleri, otomatik ve yardımcı ziraat makineleri kabilinden ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana için değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Başkaca yalnızca ziraat sektörü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile tedricen artmaktadır.

Üçkelleak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en eksiksiz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkırmızıışanı ile devimsel ve tabütüvanlü âdem deposuna iye olan Üçkelleak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen otomobil üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ilhak kıymet sağlayan Üçkelleak Ekincilik; derin Ar-Ge çkırmızıışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını daimî yükseltmektedir. Temelli gelişim ve sıfır pot üretim sistemi, Üçkelleak Ekincilik ürünlerinin hem dar süresince hem bile dar dışında güvenilerek kullanılmasının kellelıca nedenidir. Üçkelleak Ekincilik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçkelleak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin yönlü ve istikrarlı bir şekilde dağıtımını sağlamlar.
Gübreyi yeterli ve sahih bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile zait kemre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve vergili bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde henüz azca efor kullanma ederek çok henüz sağlamlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sebebiyle çok henüz sağlamlıklı kalır ve toprağınızdan henüz şu denli sonuç ve zerzevat elde etmenize yardımcı olur.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması kucakin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz vergili bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en önemli gereksinimlerı olan besin maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin tasarrufı dair çok önemli ve özen edilmesi müstelzim bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz vergili meallar elde edebilirsiniz.

Üçkelleak Ekincilik olarak bir sair ürünümüz olan Traktör Kayırıcı Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine kaldırmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dayanak seviyesinden kaldırmak ve muntazır bir damperli kamyona ya da münhal bir hendek haksına salmak kucakin münteşir olarak kullanılır. Kayırıcı yükleyici ile beraberinde bir malzemeyi yere itmeden kaldırmak mümkündür. Kayırıcı yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi dayanak seviyesinden kaldırmak kucakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek haksı kabilinden alanlara salmak kucakin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıailelabilir bir rabıtlantı parçası üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğteamültirilebilir ve birhayli cetşmanla da genişletilebilir. Temel üstelikşenler çoklukla hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çkırmızııştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da faaliyet ettirilir. Teleskopik konveyörlara için oldukça düşüt maliyetleri ve çok uygunlükleri bile peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler kucakin tercih edilebilecek birhayli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem hediye hem bile kalite olarak avantaj sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden Üçkelleak Ekincilik’ın peş yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek vukuf sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin icma ve balyalama teamüllemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu konstrüksiyonlması teamüllemlerini sağlayan bir makinedir. Üçkelleak Ekincilik olarak Ot Icma Tırmıkları da ziraat makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Askılı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Yeygi katışık makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme esnasında iş abraünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında özen etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği dem hayvanın mazotü ve etinden mahsul kırmızıınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak besleme esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim tüm besinleri hareketsiz seferde alabilir ve henüz eksiksiz beslenebilir. Yeygi karmanın konstrüksiyonlması hayvanın tüketmesi müstelzim tüm besinleri bir araya getirerek henüz eksiksiz beslenmesine böylece henüz şu denli mahsul almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile beraberinde Yeygi Kompozit Makinaları da Üçkelleak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçkelleak Ekincilik olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu kabilinden en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi konstrüksiyonsı paralıca ve vergili bir tarımsal üretim kucakin önemli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ziraatı kucakin önemli bir köprü teamüllevi görmektedir.
Zirai üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz eksiksiz durumlara gelmesi kucakin tarımsal ihracat noktasında Üçkelleak Ekincilik olarak tüm çkırmızıışanlarımızın katkısıyla beraberinde
Üçkelleak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve de devamı için: https://ucbasaktarim.com/

Leave A Comment